Branża motoryzacyjna to coś dla Ciebie

Interesujesz się samochodami, motocyklami? Branża motoryzacyjna to coś dla Ciebie?  Może chciałbyś otworzyć kiedyś swój własny warsztat?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś ‘tak”, wybierz zawód mechanika samochodowego. To zawód, który niesie ze sobą dużo korzyści.  Jakich? O tym poniżej:

– możliwość znalezienia stałej pracy, ponieważ to zawód który będzie potrzebny zawsze- samochody ciągle wymagają napraw i przeglądów

– będziesz mógł naprawić  swój prywatny samochód samodzielnie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i czasem związanym z poszukiwaniem dobrego zakładu

– będziesz miał możliwość założenie własnego zakładu i pracy na swój własny rachunek

-rozwijanie swojej pasji i zainteresowań  poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

– praca na pewno nie jest nudna i monotonna, można powiedzieć, że każdy dzień wygląda inaczej ponieważ masz styczność z innymi usterkami w różnych pojazdach

Zainteresowany? Zajrzyj do nas i sprawdź sam!

Zapraszamy do rekrutacji na zawód  mechanik pojazdów samochodowych poprzez formularz na naszej stronie: www.ksz.edu.pl, lub platformę krakow.e-omikron.pl lub osobiście w Krakowskiej Rzemieślniczej Szkole Branżowej I Stopnia przy os. Szkolne 27.

Można nas odwiedzić,  zobaczyć szkołę i dowiedzieć się więcej na temat zajęć i praktyk – może to ścieżka kariery właśnie dla Ciebie.