ZAWÓD = PRACA, jak to zrobić?

Może chciałbyś zostać monterem zabudowy i robót wykończeniowych? U nas masz taką możliwość. W zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie można wyróżnić grupy stanowisk związanych z:
• wykonywaniem wykończeniowych robót murarskich,
• wykonywaniem tynków,
• wykonywaniem okładzin ściennych,
• wykonywaniem podłóg, malowaniem,
• remontami i konserwacją pomieszczeń
Dzięki temu jest to zawód bardzo wszechstronny, który daje możliwości do wykonywania wielu prac budowlanych. Można zauważyć, że sektor budownictwa bardzo dynamiczni się rozwija dlatego też istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na monterów zabudowy i robót wykończeniowych, zarówno w inwestycjach jaki i remontach budynków w różnego typu działalności gospodarczej. Zatrudnienie w każdej niemal firmie wykonującej usługi dla budownictwa. Jest to zawód bardzo atrakcyjny dla pracodawców ponieważ wciąż brakuje fachowców tej dziedzinie. Można również prowadzić własną działalność polegającą na świadczeniu usług wykończeniowych.
Uczniowie naszej szkoły są świetnie przygotowaniu do zawodu poprzez praktyczne zajęcia u najlepszych pracodawców.
Zainteresowany dobrym zawodem i Lepszym startem w dorosłe życie? 🙂
Jeśli tak to zapraszamy do rekrutacji na kierunku monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie poprzez formularz na stronie naszej szkoły ksz.edu.pl ( możesz także zobaczyć naszą pełną ofertę zawodów w zakładce „o nas”) platformę www.krakow.e-omikron.pl lub osobiście w sekretariacie naszej szkoły przy os. Szkolne 27.

Odwiedź nas, zobacz szkołę, dowiedz się więcej na temat zajęć i praktyk, ZAPRASZAMY