Zapraszamy do rekrutacji na kierunku elektryk

Interesujesz się elektroniką? Chciałbyś wiedzieć jak montować i naprawiać urządzenia elektryczne? W przyszłości chciałbyś mieć opłacalny i pewny zawód? Zostań ELEKTRYKIEM!

  • Wybierz naukę w naszej szkole w zawodzie elektryk i dowiedz się jak:
    wykonywać, obsługiwać oraz naprawiać urządzenia elektryczne stosowane w wielu gałęziach gospodarki m.in. silników elektrycznych czy sprzętu AGD (pralki, odkurzacze, żelazka i inne) – dzięki temu zaoszczędzisz swoje pieniądze oraz czas na szukanie i zlecanie napraw innym
  • montować instalacje elektryczne – pozwoli to na zdobywanie wielu zleceń ponieważ nieważne czy znajduje się w domu jednorodzinnym, kamienicy, bloku czy dowolnej nieruchomości instalacja elektryczna musi być i działać sprawnie
  • dokonywać przeglądu technicznego urządzeń elektrycznych i maszyn, prowadzać budowę i eksploatację linii napowietrznych i kablowych dzięki czemu praca nie jest monotonna, wręcz przeciwnie – ciekawa i rozwojowa, dająca wiele możliwości i co za tym idzie – ceniona przez pracodawców
  • przeprowadzać konserwację oraz napraw układów automatyki – współczesne budynki wyposażone w inteligentne systemy sterowania wymagają fachowego montażu i profesjonalnego uruchomienia co pozwala na tworzenia miejsc pracy właśnie dla elektryków

Elektryka jest to bardzo szeroka dziedzina, dzięki której można znaleźć dobrą i stabilną pracę, lepszy start w dorosłe życie, szybciej stać się samodzielnym i niezależnym finansowo.  Bardzo często najlepsi fachowcy elektrycy prowadzą własne działalności i oferują swoje usługi dzięki temu pracują na własny rachunek- możliwości w tej branży są ogromne.

Zapraszamy do rekrutacji na kierunku elektryk poprzez formularz na stronie naszej szkoły ksz.edu.pl ( możesz także zobaczyć naszą pełną ofertę zawodów w zakładce „o nas”) platformę www.krakow.e-omikron.pl lub osobiście w sekretariacie naszej szkoły przy os. Szkolne 27.