Dlaczego warto zostać fotografem

W Krakowskiej Szkole Branżowej poznasz tajniki fotografii i foto edycji od podstaw. Stworzysz bogate portfolio – będziesz gotowy do pracy w zawodzie fotografa.

Nauczymy Cię:
• przygotowania planu zdjęciowego
• fotografowania
• obsługiwania profesjonalnych aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznego sprzętu w studiu fotograficznym
• przetwarzania fotografii w programach graficznych

Zdobyty zawód umożliwi Ci podjęcie pracy w:
• studiach fotograficznych
• agencjach reklamowych i agencjach modelek
• redakcjach gazet

Do podjęcia nauki w tej szkole zachęcamy absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej zainteresowanych zgłębianiem tajników wiedzy z zakresu fotografii klasycznej i cyfrowej, filmu, grafiki komputerowej i technik multimedialnych. Uczniowie korzystają z pracowni komputerowych, w tym cyfrowej obróbki obrazu, oraz pracowni fotograficznych. Zapewniamy miejsca praktyk w studiach fotograficznych i punktach usługowych renomowanych firm branży fotograficznej i pokrewnych.